Home › Noclegi na Krupówkach

Noclegi na Krupówkach

Śnieg już jest, a co to oznacza? To, że niedługo zacznie się na dobre sezon zimowy w Tatrach. Miłośnicy białego szaleństwa wiedzą, że Zakopane to miejsce, które trzeba będzie odwiedzić.

Im wcześniej to zrobimy tym lepiej dla nas, bo wtedy ludzi będzie nie tak dużo. Stoki narciarskie już są przygotowane do przyjęcia ogromnej ilości turystów. Te osoby, które mają bardzo duże doświadczenie w jeździe na nartach czy na desce snowboardowej mogą skorzystać z wyciągów na Kasprowym Wierchu. To najbardziej znany strok narciarski przyciągający tłumy. Nie trzeba jechać w Alpy żeby można było poczuć ten niesamowity klimat. Ten stok jest odzwierciedleniem Alp, ale jest taniej i co ważne bezpieczniej. Każdy miłośnik zimowych sportów ma tutaj do dyspozycji kilka tras. Na początku wszystkie są bardzo trudne, ale w dalszej części jest coraz łatwiej. Początkujący miłośnicy nawet powinni wybrać Nosal. Mamy cztery krótkie orczyki i bardzo łagodne stoki. Jeśli ktoś chce się uczyć jeździć na nartach to lepiej trafić nie mogliśmy. Na Szymoszkowej i Polanie mamy dwie trasy z różną trudnością zjazdów.

ap1.jpg
 

Atrakcje w okolicy

Atrakcji jest naprawdę bardzo dużo. Możemy skorzystać z jednego z lodowisk. W samym centrum Zakopanego mamy aż dwa lodowiska. Nie musimy mieć własnych łyżew, bo są tam wypożyczalnie. To jednak nie wszystko, bo super atrakcją są skitury. To zimowe wycieczki tatrzańskie na specjalnych nartach. Planowanie wizyty w Zakopanem to również noclegi. Można spać na Krupówkach gdzie będziemy bardzo blisko atrakcji, które mogę nas zainteresować. Takie noclegi można znaleźć na noclegi krupówki - Zakopane i na pewno warto byłoby tam zajrzeć. Krupówki to moc atrakcji praktycznie przez całą dobę, co oznacza, że każdy dla siebie znajdzie tutaj coś ciekawego. Można spać w mieszkaniach, ale również do dyspozycji są hotele czy kwatery prywatne. Trzeba wcześniej zrobić rezerwacje, a wtedy wybierzemy sobie dokładnie taki nocleg, jaki najbardziej odpowiada naszym wymaganiom.