Home › Czas przygotowań ślubnych i weselnych

Czas przygotowań ślubnych i weselnych

Czas przygotowań ślubnych i weselnych to zwariowany okres, w którym przyjdzie nam podjąć wiele trudnych decyzji. Łatwo się pogubić w bezliku spraw, problemów, dlatego dobrym rozwiązaniem jest założenie zeszytu, w którym notować będziemy nasze obowiązki, zadania, plany, pomysły. Taki porządek jest nam potrzebny, by nie stracić głowy podczas przygotowań. Harmonogram działań pozwoli nam zaplanować w czasie nasze kroki, pamiętać o każdej decyzji. Możemy również zanotować tam pomysły, jakie wpadną nam do głowy, w obawie, że ich nie zapamiętamy.

mloda_para.jpg
mloda_para.jpg, Jun 2017

Sprawy priorytetowe

Sprawą priorytetową jest wg mnie, dobór fotografa na ten wyjątkowy dzień. Pamiątkami, jakie nam pozostaną po tej uroczystości, są wspomnienia i zdjęcia. Warto więc postarać się przy wyborze fotografa i cieszyć się potem pięknymi fotografiami. Wszystkim poszukującym, poradzić mogę Internet i wyszukiwarkę Google. Po wpisaniu interesującej nas frazy "fotograf ślubny Kielce", otrzymujemy komplet informacji na temat fachowców pałających się fotografią ślubną. Teraz wystarczy sporządzić "casting" i umówić się z naszym faworytem na podpisanie umowy. Po otrzymaniu wyników przechodzimy na przykładowo wyświetlony nam URL fotografia np.: http://www.nasdwoje.com.pl/

Jeśli fotografa mamy już z głowy

Jeśli fotografa mamy już z głowy, pora zabrać się za wybór orkiestry, bądź Dja. W zależności jakiej muzyki słuchamy, decydujemy się albo na swojskie klimaty serwowane przez orkiestrę, albo nowsze kawałki grane przez Dja. W dużej mierze zależy to od średniego wieku gości na naszym przyjęciu, bo to właśnie im mamy zapewnić dobrą zabawę. Obok tańców nieodłącznym elementem jest jedzenie. Smaczne potrawy, główne menu, przekąski, dania gorące, napoje, to wszystko musi gościom smakować. Naszym obowiązkiem jest uprzednie sprawdzenie, czy potrawy serwowane w wybranym lokalu są świeże, smaczne i domowe. Powodzenie wesela zależy od jakości jedzenia oraz muzyki. Jeśli goście będą najedzeni, pozbawieni, to wesele będzie zaliczane do udanych. Podsumowując, zorganizowanie ślubu i wesela na własną rękę jest odpowiedzialnym zadaniem, każda decyzja wymaga przemyślenia, atencji, czasu. Dlatego tak ważne jest całkowite zaangażowanie się w sprawę.